Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

GĄSIENICOWE POJAZDY AMFIBIJNE GAMMA: (zobacz zdjęcia)

Pojazdy amfibijne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest dotarcie w trudnodostępne tereny niezależnie od pogody i pory roku. Zadaszone i ogrzewane umożliwią pracę  oraz zabezpieczenie przewożonych ludzi i mienia w każdych warunkach. Kompozytowy lub metalowy dach pozwoli na wygodną obserwację patrolowanego terenu, jak też na umieszczenie sprzętu badawczego, towarów, dodatkowych reflektorów lub sprzętu ratunkowego.

W przypadku klęsk żywiołowych dzięki tym lekkim pojazdom amfibijnym możliwa jest zarówno ewakuacja osób w każdym terenie jak i dowóz żywności czy sprzętu osobom zagrożonym. Pojazdy amfibijne sprawdzają się również w głębokim śniegu, na rozlewiskach powodziowych, na terenach podmokłych ale również na terenach zabudowanych. Stanowią znakomite uzupełnienie ciężkiego sprzętu specjalistycznego łącząc w sobie cechy pojazdu terenowego, łodzi i skutera śnieżnego.
Oferowane przez nas pojazdy amfibijne są idealnym rozwiązaniem sprzętowym dla jednostek samorządu terytorialnego (jako np. wyposażenie gminnych OSP). Sprawdzą się zarówno w trakcie akcji ratowniczych, poszukiwawczych, jak również - jako elementy promocji gminy czy odśnieżarki (opcja z pługiem śnieżnym) - w trudnych warunkach pogodowych lub terenowych. Jesteśmy w stanie dostosować pojazd do wymogów poszczególnych służb, montując np. dodatkowe oświetlenie, system łączności zintegrowanej lub osprzęt specjalistyczny (np. noktowizja, termowizja, system wykrywania skażeń chemicznych).

flagi